سرخط خبرها

فیلم آموزش نورپردازی خارجی و داخلی در vray

فیلم آموزش نورپردازی خارجی و داخلی در vray با دوبله فارسی

فیلم اموزش ویری
فیلم اموزش ویری

آموزش نورپردازی نماهای خارجی و مبحث Global Illumination در v-ray و ۳ds max

 در این دوره آموزشی از شرکت gnomon با نورپردازی خارجی و مبحث Global Illumination در ۳ds max و vray آشنا خواهیم شد.در این دوره آموزشی ما با فرآیند نورپردازی نماهای خارجی و تنظیمات global illumination به طور کامل آشنا می شویم. با شیوه های مختلف نورپردازی صحنه های خارجی از جمله image based lighting with HDRI یا همان نورپردازی بر اساس عکـس های hdriرا خواهیم آموخت . یرای حل مشکلات ناشی از انیمیشن یاد می گیریم که چگونه نورهای خود را bake کنیم .

 مطالبي که در اين مجموعه مي آموزيد:
-اصول نورپردازي محيطي(GI)
-انعکاس جزيي و کلي
-مقايسه تکنيکهاي متفاوت
-نور آسمان
-نورپردازي بر اساس تصوير
-نکته هاي انيميشن در نورپردازي محيطي (GI)
-استفاده از HDRI
-قرار دادن نور انيميشن

نرم افزارها و پلاگین های استفاده شده : ۳DS MAX, VRAY
شرکت سازنده : GNOMON

آموزش نورپردازی نماهای داخلی و مبحث Global Illumination در v-ray و ۳ds max

در این دوره آموزشی با تفاوت تنظیمات و کلیات GI در نماهای داخلی با نماهای خارجی آشنا می شویم.همچنین با تکنیک های نورپردازی نماهای داخلی آشنا می شویم و یاد میگیریم از چه نوع منابع نوری می توانیم در این نوع نورپردازی استفاده کنیم. با اهمیت بسیار خاص نوع فضا در نورپردازی داخلی آشنا می شویم. مدرس این دوره ما را انواع مختلف نور مثل ENVIROMENT LIGHT ، IES LIGHTS و AREA LIGHT ها آشنا می شویم و یاد می گیریم که هر کدام از آنها چه گونه بر نور محیط تاثیر می گذارند . علاوه براین یاد می گیریم که چگونه متریال های اعمال شده به اشیاء می توانند بر نورپردازی موثر باشند.
با تنظیمات مختلف رندر در V-RAY آشنا خواهیم شد.
با پایان این دوره بدون شک قادر خواهید بود تا نماهای داخلی خود را کاملا حرفه ای نور پردازی کنید.

روش  دریافت محصول:

برای دریافت این مجموعه  میتوانید برروی دکمه خرید آنلاین کلیک کرده ، قیمت محصول را پرداخت نمایید و به محض پرداخت هزینه ، فایل حاوی لینک دانلود این مجموعه را در ایمیل خود دریافت نمایید.توجه( حجم فایل ۱ گیگابایت می باشد که برای دانلود بهترو سریعتر به ۳ پارت تقسیم شده است.)لینک دانلود پس از خرید به ایمیل شما ارسال می شود.در نوشتن ایمیل دقت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *